| trista_5619 a întrebat:

Spuneti-mi va rog, ce faceti atunci cand primiti mai multe raspunsuri dragute si folositoare si vreti sa dati cuiva fundita,, cum alegeti, daca sunt mai multe si fiecare sunt bune in felul lor? sau poti sa dai funda la fiecare raspuns bun?

2 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

O singura funda poate fi atribuita persoanei care a scris cel mai coerent, a fost explicita, a dorit cu adevarat sa ajute si a avut o oarecare paginatie. In mare parte, as da funda unui raspuns cu un continut adecvat si scris literar!

| NoChanceForUs a răspuns:

Sau nu dai funda nimanui, o pastrezi pentru tine, nu fi altruista!