| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va roog... aseara m-am jucat cu prt meu si mi-a bagat degetul in vagin, a intrat tot degetul, dar nu mi-a curs sange si nici nu m-a durut f tare.doar un mic disconfort...mai sunt virgina sau nu?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Da, mai eşti. Dacă nu ai simţit nicio durere şi nici nu ţi-a curs sânge, înseamnă că nu ţi s-a rupt himenul. Şi chiar dacă ţi s-ar fi rupt, tot nu s-ar considera că nu mai eşti virgină din simplul motiv să asta se întâmplă când ai un contact sexual propriu-zis, nu când faci mici prostii pe-acolo.

3 răspunsuri:
| AnnaS98 a răspuns:

Nu cred ca a atins zona in care era himenul. dar daca au trecut atatea ore si n-ai sangerat deloc, atunci, da mai estiwinking funda?

| wertori a răspuns:

Da ma, esti!laughing

| inger02 a răspuns:

Pai da daca nu tia curs sange si nu s-a rupt himenul inca mai esti