| Coarna_Mihai_1990 a întrebat:

Stateam si ma gandeam si mi-a venit intrebarea asta, pentru baieti, ati varsat vreo lacrima in vreo relatie, nu zic sa bociti ca la inmormantare, dar o lacrima happy In toata existenta voastra ma refer.

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nicioadata, o singura lacrima nu am varsat pentru o fata! Sunt barbat si am demnitatea mea.

| RAY a răspuns:

La mine a fost ciudat cel putin pentru mine nu stiam ca o iubesc asa mult, cel care nu plange nu a iubit cu adevarat si inca ceva cel care are o relatie dupa cateva zile, saptamani nu a iubit sincer, clar ca am plans de fapt barbati sunt mai emotionali, sufera mai mult desi nu se arata dar parerea mea cand un barbat iubeste cu adevarat plange clar

| mihai69 a răspuns:

Ba, să vezi ce plâns cu sughițuri am tras pe aeroport în Riga, acum vreo 25 de ani, când m-am despărțit de EA pentru totdeauna... Eu urma să revin în țară, ea pleca spre casă, în Siberia natală. crying Și era mai mult decât evident că nu mai aveam cum să ne mai întâlnim vreodată în această viață...

| neutrino a răspuns:

"Si baietii plang, cateodata."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala care zice ca e barbat si ca are orgoliul lui, ca nu a plans niciodata pentru o fata, este un mare PROST, inseamna ca nu a iubit, barbatii sufera mai mult decat femeile, dar unii sunt atat prosti de dau in gropi si se feresc sa arate sentimentul asta, descarca-te fraiereeeee laughing) altfel....vai de sanatatea ta

| Fernando9Torres a răspuns:

Da,am varstat.....cand mi`o sters fifa 2013 din pc sad, am crezut ca nu imi mai revin din depresie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Profund...

Răspuns utilizator avertizat
| azerbajan a răspuns:

Normal ca si baietii planag pentru o fata atunci cand sunt singuri si se gandesc la fosta adica eu personal dupa o relatie de 4 luni in care am tinut foarte mult la ea si ne-am despartit din prostia mea chiar si dupa 2 luni imi vine sa ma dau cu capul de toti peretii pentru ca nu am stiut cum sa ma comport si nu odata ci de mai multe ori am varsat mai multe lacrimi pentru acea fata ( este o fata de nota 10+ ) si o iubesc chiar si dupa 2 luni de la despartire big grin chiar daca multi baieti zic " nciodata nu am plans pentru o fata" sa stii ca nu au curajul sa recunoasca si vor sa para " barbati " dar si cel mai dur barbat din lume la un moment dat va varsa o lacrima pentru o fata dar cu siguranta nu o sa recunoasca asta big grin

| Neculai_Yanny_1996 a răspuns:

Da am varsat mai multe dar ma asigur ca n-o sa mai vars