| anonim_4396 a întrebat:

Stau cu un baiat de 2 luni, mentionez ca eu am 15 ani iar el 18 si imi spune ca ma iubeste, dar nu imi dovedestehappy. Asta e o alta problema... ce vreau eu sa va spun e ca uneori am sentimentul ca vreau sa ma culc cu el fie ca sunt cu el in acel moment sau nu.Inainte nu era asa, nu aveam nici un fel de problema, dar acum imi doresc sa fac cevahappy. daca organismul imi cere inseamna ca sunt pregatita pentru a`mi incepe viata sexuala? Eu nu stiu ce sa mai cred, plus ca nu imi doresc copii de pe acum, avorturi sau boli.Nu vreau sa am parte de ele de la o varsta atat de frageda. Ce sa fac? Ma despart de el? Sau ne amagim amandoi? El mi-a spus ca nu ma obliga sa fac nimic, ca ma asteapta pentru ca ma iubestestraight face

12 răspunsuri:
| Andra_9758 a răspuns:

Pentru ce sa te desparti de el? pentru ca origanismul iti cere sa„ti incepi viata sexuala iar u nu vrei sa ai copii, avorturi sau boli? da a zis ca te asteapta...atunci dc sa te desparti de el? gresesti daca te desparti de el :*...asteapta sa vezi pana cand te asteapta big grin

| NinaY a răspuns:

Intr-un fel sau altul sunt de acord cu Andra. nu ar trebui sa te desparti de el, si ar trebui sa vezi daca chiar te asteapta si pana cand...adica daca te iubeste va astepta happy si apropo! si eu sunt intr-o situatie de genu.si il las sa vad daca asteapta happy pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o face(nu te culca cu el). Mai bine despartete de el.Mai asteapta pana ai o alta varsta (26 ani). Iti spun deoarece cunosc un caz.

Răspuns utilizator avertizat
| xen a răspuns:

Fi desteapta si asteapta, sa vezi cat te asteaptawinking
Oricum, fizic la 15 ani, nu ai cum sa fi pregatita pentru asta. Mai documenteaza-te si tu ca doar ai internet si informatii despre ce risti sa patesti gasesti peste tot.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mai ateapta pana vei fi majora!

Nu ti-au intrat zilele in sac!happy

| Reellex1 a răspuns:

Faceti sex doar numai cu prezervativ

| elamit a răspuns:

Nu inteleg de ce te grabesti. PS daca vreti amandoi sa faceti dragoste protectie. succes

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Eu zic sa nu te desparti de el si mai asteapta un pic pana sa iti incepi viata sexuala pentru ca fizic la 15 ani nu esti pregatita si mai tarziu iti va parea rau.
Inainte sa iei o decizie, gandeste-te foarte bine la aspectele negative si pozitive!

| Bacemi a răspuns:

Problema e mai mult psihologica. Vrei sa te convingi ca e bine sa faci asta pentru a nu-l pierde. Eu spun ca e mai bine sa astepti.

| cristina_3322 a răspuns:

Si eu am 15 ani ca si tine. Si simt si eu cateodata ce simti tu. Dar din cate tot am mai citit tot pe TPU si alte site-uri nu e bine sa-ti incepi viata sexuala la 15 ani 1 la mana ca e o varsta nepotrivita si sunt riscuri de boli. Doar nu ai vrea sa te duci la ginecolog ca si cand ai avea un handikap. Si eu imi doresc sa fac ceva mai mult cu el pentru ca el e prea atragator pentru mine si pentru ca il iubesc mult il vreau cu totul. dar cand stau si ma gandesc mai bine e de preferat sa ma abtin.pentru binele meu ca el nu are nimic de pierdut.Trebuie sa te gandesti daca e potrivitul si merita sa iti pierzi virginitatea. Dupa doar 2 luni nu cred ca esti asa decisa. e vorba despre sentimentul de atractie.si stiind cum sunt baietii mai marioh go on ca se combina cu fete doar pentru ****. chiar fratele meu care are 22 de ani mi-a zis sa am grija pentru ca asta vor baietii. Uneori nu vreau sa-l cred dar are si dreptate. Aku nu zic ca nu sunt si baieti cinstiti doamne fereste. da mnah... Si eu zic ca sunt pregatita pentru a incepe viata sexuala. Dar daca mi-as incepeo as regreta stiu sigur.gandeste-te bine.

Lasa`l sa te astepte sa vezi daca rezista mai mult timpwinking provoaca`l cate putin sa vezi daca are si el punct de oprire. BAFTA!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Deci, cu alte cuvinte, tu te plângi de prea mult bine.
Nu-ţi dovedeşte? Dar ce-ai vrea să-ţi facă? Din moment ce îţi vine să te culci cu el (fiind virgină, presupun) înseamnă că eşti îndrăgostită de el.
Dacă ai 15 ani cu sensul 14 ani şi 10 luni, stai cuminţică. Dacă ai 15 ani cu sensul 15 ani şi 9 luni (sau mai mult), de ce nu iei în considerare varianta?!
El a zis că te aşteaptă pentru că te iubeşte. Nu te-a minţit. Totuşi, în ciuda a orice ţi-ar spune marea majoritate a poporului de pe-aici de pe site, dacă-l vei ţine mai mult de un an, va începe să considere din ce în ce mai mult să meargă la alta.
Fiziologia masculină nu e ceva cu care te joci la nesfârşit.
Înţeleg că nu-ţi doreşti urmaşi la vârsta asta, tocmai de-aceea ai putea să te protejeziwinking.
Dacă te protejezi, nu ajungi la avort.
Cât priveşte BTS-urile, dacă folosiţi prezervativ ai scăpatwinking
Sănătate.