| andu_9113 a întrebat:

Stau cu un baiat de ap 5 luni...pana acum nu ma prezantat parintilor, doar el vine pe la mine. ce ar trebui sa fac? oare dc nu vrea?

Răspuns Câştigător
| Georgix_7380 a răspuns:

Chiar daca nu iti vine sa crezi baietii sunt mult mai timizi decat fetele. Probabil ii e teama ca parintii lui nu te vor place, sau doar pur si simplu inca nu se simte pregatit sa faca acest pas. Poate are nevoie sa stie ca se poate baza pe tine, sa aiba incredere in tine si sa stie ca aceasta relatie a voastra va fi una de durata. Mai ai rabdare si incearca sa vorbesti cu el calm dar fara sa faci presiuni asupra lui. Multa baftawinking

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

De unde vrei să știu eu?
Discută cu el, nu cu noi, această problemă!

| lolly a răspuns:

Sa te duci si tu la el?

| KySyB3B3 a răspuns:

Pai motive ar fi destule...dar cel mai bine ar fi sa il intrebare direct pe el. Incearca si vezi ce iti spune.Succes!

| angy_2105 a răspuns:

Pentru ca esti doar o distractie pentru el. cand baiatul refuza sa te duca acasa la parintii lui.inseamna ca nu vrea o relatie.ii este bine asa decat sa dea la buci

| Robi_3511 a răspuns:

"nu vrea decat sa iti dea la buci" frustrati oameni laughing poate are parinti idioti. Cazul meu de exemplu

| danielahopes a răspuns:

Pai ii e frica

| maryanu a răspuns:

Eu zis sa-l lasi balta deoarece a`r putea sa profite de tine si de aceea nu te prezinta parintilor pentru. a nu avea probleme :d bafta.