| MIRUNA_3089 a întrebat:

Stau cu un baiat, imi place de el, dar si de verisorul lui.nu stiu ce sa fac! ma inteleg bine cu amandoi...verisorul lui e dragut si se poarta frumos dar vorbim de cand i-a spus prietenul meu ca suntem impreuna.nu stiu ce sa fac... ajutoor!

Răspuns Câştigător
| Claudia a răspuns:

Iti dai seama ca daca te desparti de el nu ai sa fi cu celalalt, nu? raised eyebrows
e o chestie de respt ca varul lui sa nu fie cu tine dupa, si nu respect pentru tine ci respect pentru varasu
si in niciun caz nu te`ar trata cu seriozitate varasu happy de ce? pentru ca a vazut cum iti schimbi repede deciziile si sentimentele categoric va intra intr-o relatie cu tine doar pentru a face misto sau sa`si omoare timpu thinking S`au poate nu thinking Eu merg pe logica. sfatu meu este sa stai potolita happy.

1 răspuns:
| MIRUNA_3089 explică:

Multumesc claudia! am uitat sa precizez ca versiorul e cu un an si ceva mai mare...iti voi urma sfatul!