| linda_9157 a întrebat:

Stie cineva ce as putea folosi in loc de vibrator, pentru placerea personala? Sunt singurica uneori si m-am saturat de electric
'

Răspuns Câştigător
| adiuca a răspuns:

Foloseste degetul maseazati clitorisu, iti propun lubrefiantul de la durex cel albastru tigle se numeste e 11 lei iti da o senzatie super de furnicaturi de rece de cald :X o sa vezi pe pielea tahee hee in rest nu stiu ce as putea sa iti mai recomandhee hee

9 răspunsuri:
| atianin a răspuns:

Sau pe mine happy

| gaby_6279 a răspuns:

Te-ai saturat de electric foloseste originalul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e frica sa spun ca m-ai putea "folosi"pentru ca sa nu devin cumva indispensabil pentru ca imi place enorm libertatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosește-mă pe mine. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Periuta de dinti electrica;)
http://www.ghidulbacaului.ro/......electrica/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un castravete!

| jl12w7 a răspuns:

Incearca sa-ti gasesti un prieten. Daca mai erai baiat mai ziceam... dar fata...

| wizardd a răspuns:

Da-l naibii de vibrator te ajut euhappy s te simty binehappytongue

| soran20cm a răspuns:

Da-mi idul de mess sau nr de tel si te ajut iti dau eu ceva pentru placerea personala si nici nu o sa mai fi singurica