| ZambetheCaptive a întrebat:

Stie cineva ce trebuie sa mananc si ce nu trebuie sa mananc pentru a putea slabihappystiu ca trebuie sa fac sport, fitness, inot, alergari si chestii de astea asa ca nu mai insistati pe tema asta eu as vrea sa imi spuneti doar ce sa mananc si ce nu trebuie sa mananc funda

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Manaca mai natural fara fast food fara dulciuri manaca ce-ti face mama acasa pentru ca acea mancare are putine calori uite un ex o supa facuta de mama acasa adica natural are 56 cal una din oras are 212 cal mananca fructe in afara de banane si portocale de ce? ( portocalele au vitamina c care face foame, banana e carnoasa) bea multa apa

4 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Mananca mancaruri usoare. Nu manca dupa ora 18:00. Si evita sa mai mananci paine.

| M_2100 a răspuns:

Mey! Nici o cura de slabire nu este cura pentru sport! Si asta o spun din propria experienta.Am reusit sa slabesc, nemaimancand dulciuri si paine si mergand in fiecare zii la sala o ora si jumatatehappy! Daca vei face acestea, iti garantez ca vei putea ajunge la Kg. dorite! Sper ca ti-am fost de ajutor! :*Bafta!

| M_2100 a răspuns:

Fara sport** scuzehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei rezultate foarte bune, du-te la un nutritionist sau la vreun medic nutritionist, cineva care sa-ti dea un regim EXACT in functie de necesitatile si caracteristicile tale. Un consult la un nutritionist te-ar costa cam 50 RON, dar crede-ma, se merita. Am vazut cum au evoluat unele fete care au respectat regimurile date. Din tipe grase au devenit in doar cateva luni BUNE big grin si asta fara mari sacrificii, doar au avut informatii CORECTE si EXACTE