| nini44999 a întrebat:

Stie cineva cum se numea acel film in care Erau unii un barbat o femeie si un copil care cauta comoara faraonului era vorba de unu taida parca un slujitor deal faraonulu isi copilul era pana la urma fiul faraonilor si a ales lumea nu sa fie langa ei! cv in genu poate va ajuta!

Si mormantul lui era subt niil parca! de au secat nilul si au schimbat cursul lui de la cascada! Si copilul asta avea niste talismane primite de la slujitorul asta care erau de fapt cheia la diferite usi si da au schimbat cursul nilului in preajma unei cascade si mormantul era sub cascada.PROMIT FUNDA LA ACEL UTILIZATOR CARE IMI DA RASPUNSUL SI LA ALTE RASPUNSURI DE LA ALTE INTREBARI ALE MELE.Plz il caut de mult timp dar acum am gasit o sansa si aici plz

3 răspunsuri:
| KimBianca a răspuns:

Al saptelea manuscris. iubesc filmu` alalove struck

| darkangel123 a răspuns:

Nu mai stiu ...totusi imi pare cunoscut... oare sa fie al saptelea manuscris?

| Deea157 a răspuns:

Al saptelea manuscris. Asa se numeawinking