| IonIonut a întrebat:

Stie cineva de ce masturbarea nu este buna dau funda pentru cel mai bun raspunsbig grinlaughing

Răspuns Câştigător
| dorel85 a răspuns:

Pai Ionutz:
1. Da dependenta! retine asta te rog
2. Risipesti sperma pe nimic ( macar o donezi daca tot...)
3. Inflamatii
4. Microbi fara numar
5. Trebuie sa te speli pe maini dupa
6. Risipa de servetele
7... si nu cea din urma: riscul de a deveni "forever NO pussy".
3.

2 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Este buna atata timp cat nu abuzezi, adica daca faci de 3-4 ori pe saptaman e ok...mai des devine o problema...bafta

| politista a răspuns:

Nu este buna in momentul in care o faci in exces.Multi spun ca nu e bine sa te masturbezi des .1.pentru ca nu e sanatos, si 2. te vei invata cu masturbarea si dupa nu o sa-ti mai placa atat de mult sexul, gandindu-te si la riscuri. Funda?