| Andrei_Stroia_1990 a întrebat:

Stie cineva un sait de matrimoniale cu persoane serioase?

Dau funda

Răspuns Câştigător
| agirll a răspuns:

Sentimente.ro

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te baza pe asa ceva pentru ca nu vei gasi, mai ales pe net unde curvasaria e mai mare.

| NameHarris a răspuns:

Persoanale serioase nu intra pe asa cevawinking

| CristiB93 a răspuns (pentru NameHarris):

Da persoanele care trec de varsta de 30 de ani posibil sa fie serioase

| Georgemy2 a răspuns:

Cand o sa-mi zici ce-i un sait, poate e de mancare, eu am auzit de site.

| anonyymuusss a răspuns:

Iesi afara din casa. implica-te in activitati sociale, inavata arta seductiei

| Andrei_Stroia_1990 explică (pentru anonyymuusss):

De multe ori ajungi sa nu mai ai incredere in nimeni si e mai greu e o poveste lunga in spate si nu vreau sa va plictisesc

| anonyymuusss a răspuns (pentru Andrei_Stroia_1990):

Doamne doamne... oamenii din jurul tau sunt oglinda a ceea ce gandesti tu.
Uite un truc psihologic: daca ii spui unei persoane ca ai incredere in ea si chiar crezi in ea si emani peste tot numai dragoste si bunatate... acea persoana se va simti flatata ca ii acorzi incredere si se va stradui sa nu te dezamageasca.

In plus cu totii facem greseli. In primul rand trebuie sa ai incredere in tine.

| Andrei_Stroia_1990 explică (pentru anonyymuusss):

Nu vreau sa ma bag cu bocanci in viata dvs cum se zice dar dvs avet cumva profesia de psihologie sau domeniu apropiat?

| anonyymuusss a răspuns (pentru Andrei_Stroia_1990):

Iti pot spune ca tot ce ti-am zis mai sus am aplicat eu in viata mea. Nu zic sa me crezi pe mine, doar experimenteaza si vei vedea singur.

| anonyymuusss a răspuns (pentru anonyymuusss):

Si in plus este foarte simplu : in primul rand trebuie sa oferi ca sa primesti inapoi.

| Andrei_Stroia_1990 explică (pentru anonyymuusss):

Avet dvs un cont de email skype sau fb sa povestim in privat? daca da trimitetimi un mesaj privat daca doriti

| anonyymuusss a răspuns (pentru Andrei_Stroia_1990):

Daca doresti poti sa citesti carti de specialitate... cam asta am facut si eu. Nu cred ca sunt in masura sa iti dau si alte sfaturi deoarece nu stiu cum traiesti si as putea sa imi fac o parere eronata.

| Andrei_Stroia_1990 explică (pentru anonyymuusss):

E alegerea ta draga

| anonyymuusss a răspuns (pentru Andrei_Stroia_1990):

A fost o placere sa incerc sa te ajut.

| CristiB93 a răspuns (pentru anonyymuusss):

Imi poti recomanda te rog si mie cartile pe care le-ai citit tu?