| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un site similar cu acesta unde sa pot pune si eu niste intrebare mai indecente,ciudate, de materie sexuala?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Încearcă Yahoo answers.
Sau aici; fie direct (la fel ca pe această întrebare), fie prin mesaje personale către utilizatorii care ți se par mai „pricepuți" în a explica anumite fenomene, situații sau orice te interesează pe tine.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti sa pui pe TPU cate vrei.

| Oana92 a răspuns:

La cate a vazut TPU m-as mira sa reusesti sa ne produci un soc prin intrebarile tale...

| Tudy000 a răspuns:

Problema e ca TPU mi-a scos odata o intrebare zicand ca aici nu e site de matrimoniale, dar in mare intrebarea mea nu consta in a combina pe cineva, ci mai mult in a gasi o persoana cu acelasi fetish. Porbabil puseses si eu intrebarea mai de-ampula sa zic asa...

| Tudy000 a răspuns (pentru Tudy000):

Plm scriu prea repede si buton de edit niema. Probabil*, pusesem*