| Veverixxu a întrebat:

Stiti am fost cu un baiat 2 zile... Dupa care nu am mai vrut relatzia.Credeam ca totul s`a terminat, cand el s`a cuplat cu cea mai buna prietene.Incercand sa-l invidiez u m`am cuplat cu cel mai bun prieten al lui. Dar nu am facut decat sa-l fac sa se enerveze si sa ajunga sa se bata intre ei. El si-a cerut iertare iar prietena mea a incercat sa ne cupleze iar, dar eu desi il iubesc nu vreau sa ma inpac cu el pentru ca sunt foarte orgolioasa. Oare sam facut alegerea corecta. ajutati`ma sunt distrusa ...sa i spun da?

Răspuns Câştigător
| bluesky a răspuns:

In primul rand, fata aia nu e prietena ta si cu atat mai putin "cea mai buna" pentru ca daca era asa nu accepta sa fie cu fostul tau prieten. Crede-ma ca am trecut prin asta iar prietena mea l-a refuzat categoric si are o parere despre el fff rea. La fel si prietenul ala a fostului tau nu ii e prieten pentru ca nu accepta sa se combine cu tine daca era prieten adevarat.

Tocmai ce s-a terminat relatia asta lunga de 2 zile si tu deja zici ca il iubesti? :O fii seriosa, asta e iubire? nu poti iubi pe cineva dupa 2 zile... poate daca e iubirea vietii tale... dar nu te critic la faza asta, doar imi spun parerea. Daca "il iubesti" impacati-va si gata.

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Lasa orgoliul. Cred ca a fost cu cea mai buna prietena a ta doar ca sa-ti atraga atentia si sa te faca geloasa. Daca s-a batut cu cel mai bun prieten al lui nu cred ca ii esti indiferenta. Daca nu vrei sa-i mai acorzi o sansa, macar vorbeste cu el si lamuriti-va reciproc.

| PinkTerror a răspuns:

Sa iti zic sincer nu ai de ce sa fi orgolioasa... te-ai jucat cu el pana acum cum ai vrut... eu iti zic sincer sa te gandesti ce vrei si pe urma dupa ce ai luat o hotarare sa accionezi in consecinta.
tu nu ai mai vrut relatia, tu ai incercat sa il faci gelos, tu te-ai combinat cu pretenul lui, tu l-ai refuzat, mie imi este mila de el.

| love_6120 a răspuns:

Nu pune orgoliul pe primul loc ti-o spun din propria experienta, o sa-ti para rau sad Asculta-ti inima nu ratiunea.
Fa ce-ti spune inima si-ti va fi mult mai binewinking
Deci daca ti la el impaca-te cu el big grin
Mult succes!

| Iulia_4983 a răspuns:

Deci. acordai a 2. a sansa daca chiar ti la el :*
>big grin

| Silvia78 a răspuns:

Nu fi foarte orgolioasa caci mai tarziu o sa vrei sa dai timpul inapoi sperand sa spui da. Poate a vrut sa vada cat de geloasa esti.

| ganton a răspuns:

Sunteti niste idioti. Toti. laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca poti sa ii mai dai o sansa dar a 2 oara daca mai face nu il mai ierta succestonguebig grin:*