| zayyka20 a întrebat:

Stiti am si eu o problema.....Am un prieten am 9 luni de zile de cind ne intalnim...Dar cind merg cu el pe drum el se uita mereu la fiecare fata care trece., Cum credets ma iubeste cu adevrat?

Răspuns Câştigător
| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Daca se uita la fete, spune-i ca te deranjeaza acest lucru si cere-i sa-ti dovedeasca dragostea sa pentru tine. Bafta!winking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii se uita dupa fete din instinct, codul genetic ii face pe barbati sa se gandeasca foarte des la sex. Cu toate astea, orice baiat care isi iubeste partenera nu se va uita dupa alte fete cand e cu aceasta din respect si pentru ca stie ca o poate rani.

Partenerul tau nu numai ca nu te iubeste, dar nici nu te respecta si nici nu ii pasa de sentimentele tale daca se uita dupa alte fete pe strada atunci cand e cu tine.

Casa de piatra!

| 0alafaranume0 a răspuns:

Si tu esti genul de fata care ar fi cea mai fericita daca nu ar mai fi nimeni altcineva pe lumea asta in afara de voi 2? e om daca nici sa se uite nu are voie...esti exagerata sa stii ca nu rezolvi nimic cu gelozia asta

| zayyka20 explică (pentru 0alafaranume0):

Hmmmm. Nus geloasaa, deloc... Iata inchipuieti tu sa mergi pe strada si sai dea din ochi, sai zimbeasca, sa o priveasca inocent? Cum te-ai fi simtsit?

| 0alafaranume0 a răspuns (pentru zayyka20):

Pai gandeste-te la cum se comporta cu tine, daca vezi ca te iubeste daca se comporta frumos cu tine, daca nu te inseala inseamna ca nu ai de ce sa te ingrijorezi.dar dacadoar te foloseste si pe langa ce ai zis tu face multe alte lucruri care nu iti plac atunci nu te obliga nimeni sa stai cu el pentru ca stii cand placi pe cineva trebuie sa il placi asa cum e si e decizia ta daca vei mai suporta sau nu si pe viitor pentru ca nu te poti astepta de la o persoana sa se schimbe radical doar pentru ca vrei tu