| Aninimusidjdcd3459 a întrebat:

Stiti careva grupuri interesante de telegram/discord gen fete cuminti sau altele de genul asta?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Vezi sa nu dai peste genul asta de grupuri de care zice baiatul de aici: https://www.reddit.com/......server_de/

tehnologia multa creeaza inadaptati;)

trebuie sa fie foarte fain la puscarie cand acei "baieti" de pe net devin fetite in celula! unii sunt acolo pentru fapte! iar fraierii pentru distribuire de materiale pornografice cu minori...parca iti este si mila de bietii fraieri, mie nu!

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca fetele serioase nu au cont pe telegram si nici discord.