| Roby720 a întrebat:

Stiti cumva ce counter strike imi trebuie pentru a juca hns. Fara raspunsuri de genul:ori ce cs merge sa joci hns, pentru ca nu este adevarat.Rog seriozitate,

3 răspunsuri:
| FreakzoO a răspuns:

Mh.pei incearca 1. 6/7/8 dintre astea trebuie sa mearga unu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"orice*" Si se joaca cs 1. 6 depinde de ce setari iti faci tu. nu e unul special facut pentru acest mod! si app ai gresit categoria.

| boss4you a răspuns:

Sa nu iei niciodata cs 1.6 bestial are virusi eu l-am cautat pe cs 1.6 extreme merge hns e misto are arme de la cs source id:cristianionut262@ymail.com ati urez bafta la fraguri