| Doar eu_5952 a întrebat:

Stiti cumva ce fel de pariu as putea pune ca prietenul meu ca sa ma sarute?

8 răspunsuri:
| 16.laura.16 a răspuns:

Pai daca e prietenul tau, de ce trebuie sa pui pariu pentru a obtine un sarut?
Daca chiar ai doar varianta asa, vezi ca incep semifinalele la campionatul mondial,, daca castiga X ma saruti, daca castiga Y te sarut eu,,

| LuS[z] a răspuns:

Preia tu initiativa si vezi ce se intampla apoi.nu e nevoie de pariu big grin

| Bubu a răspuns:

Pune un pariu la care esti u sigura ca o sa castigismug sau intreaba. l : stii sa saruti frantuzeste?laughing eu pun pariu ca Nu.si asa il provocitongue

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_9938 a răspuns:

Pai daca e prietenul tau de ce nu te saruta?laughing)))))

| Pijamale a răspuns:

Cat timp liber au unii.

| SuperLover a răspuns:

"Punem pariu ca nu stii sa saruti?" - direct...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La adevar sau provocare.