| bilushca a întrebat:

Stiti cumva cine a scris povestioara asta? am gasit-o pe net.si supeersad:

Te-am iubit? Sau a fost doar o iluzie a mintii mele dezorientate cand imi simteam inima batand mai tare si sangele navalindu-mi in obraji. dar ti am dat cu piciorul si acum nu imi mai vorbesti.simt ca vad negru in fata ochilor cand te vad...cand iti vad linia corpului, parul, ochii, buzele si ma intreb de ce sunt atrasa de tine? stiu ca nu ma meriti.nu esti ce imi trebuie mie dar totusi.de ce nu am putu sa gandesc cu inima si nu cu capu atunci cand am renuntat la tine? aceeasi intrebare ma roade mereu cand ma culc seara, cand ma scol dimineata si cand imi petrec ziua inmoc obisnuit! TU ma obsedezi in fiecare minut al zilei.si eu tot ma intreb DE CE?

1 răspuns:
| Malphas a răspuns:

Sunt "povestioare" scrise de amatori. Nu cred ca o sa gasesti. Totusi, bafta!