| oblivion95 a întrebat:

Stiti cumva cum se aplica la joburile de pe anofm? E afisata doar adresa de e-mail a unui referent superior al societatii anofm-trebuie sa iau legatura neaparat cu el ca sa pot aplica la un anumit job de pe site-ul lor? sau se foloseste codul de identificare a ofertei? Ajutati-ma, va rog

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Eu am incercat cu adresa de email.Primeste un email inapoi cu date suplimentare.Asta nu inseamna ca nu poti aplica si altfel.