| Angelofdarkness862 a întrebat:

Stiti femeile mereu spun " Barbatii sunt niste porci! " atunci ele ce sunt... zoofile? Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

@eu - Lol man. asa cu gandirea asta nu o sa ai niciodata o fata langa tine. Incearca sa vezi din alt unghi totul. Ftele nu se rezuma la bani, si masini, nu toate, sau si daca s'ar rezuma. poti avea si tu una, chiar daca tu nu ai masini sau "multi" bani. Depinde doar de tine.

Revenind.

"Barbatii sunt niste porci" asta o sa o auzi mereu si mereu si mereu.
de ce? ca majoritatea chiar sunt! adica... mai sunt si tipi de nu au habar deloc cum e sa stai la modul serios cu o fata sau ma rog. sa o inteleaga in mare parte. Nu spun ca trebuie sa stai la fundul lor dar totusi.

Sau poate mai veni si fara vreun motiv din partea noastra. Adica. sa te faca port pentru ca. nu i-ai facut pe plac. sau. i-ai zis ceva ce nu i'a placut. si alte 1000 de motive.

"atunci ele ce sunt... zoofile " - nu. ele sunt fete/ femei! acceptati statutul de porc! e doar fraza ce ti-a spus'o una. nu toatetongue ii poti demonstra contrariul.

10 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

"Stii noi mereu spunem barbatii sunt niste porci! Atunci noi ce suntem zoofile? " Era ceva gen " da bai. ei porci. da noi ce dracu suntem? dupa ce ca stam cu ei. ne fac mai toate placerile. e urat sa spui ca stai cu un porc"

| Georgy_7404 a răspuns:

"eu" esti un nesimtit de rang inalt si un om care nu are pic de respect pentru femei dc o spui la general n-ai facut sex cu nikio femeie si din asta vb asa frustratuleee

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Sunt scroafe

| Angelofdarkness862 explică:

@KonnstantinC frate esti tare respect si am auzit-o la o fata asta citez " Stii noi mereu spunem barbatii sunt niste porci! Atunci noi ce suntem zoofile? "

| jojo_2491 a răspuns:

Napoleon despre femei:"toate femeile sunt curve,in afara de mama si sora mea,dar la urme urmei si ele sunt tot femei."nu-ti spune nimic,vorba asta, despre mama ta, dragul meu eu?

| kolyok94 a răspuns:

Pai daca noi suntem porci ele sunt scroafe laughing

| ReiVaN a răspuns:

Ele sunt alea care intretin relatii sexuale cu porcii, deci sunt curveee

| Suhac a răspuns:

Ele sunt poarce laughing

| Aurelian12345 a răspuns:

Ele sunt niste prefacute, curve si proaste

| Jasmine_5932 a răspuns:

Asta mai degraba mergea pusa la Trivia/Amuzante pentru ca evident tu stii ca e o expresie.