| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreo pozitie interesanta sau deosebita din care se poate afla stadiul de excitare al partenerei?

7 răspunsuri:
| TRANSVERSAL a răspuns:

Fiecare pozitie poate fi placuta de fata dar depinde si de partener, loc, moment, si cum se simte in acel moment

| anonim_4396 explică (pentru TRANSVERSAL):

Mersi,da` eu am intrebat atceva...

| drhotzu a răspuns:

Ba nu esti intr-un joc in care ai o bara care se umple ce masura se excita aia in pat...
generatia internet laughing)

| anonim_4396 explică (pentru drhotzu):

Bravo,ba,tu esti degeneratia asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aflarea stadiului de excitare a partenerei? rolling on the floor
ma intreb cat ti-a luat sa construiesti aceasta intrebare stiintifico-filozofilfa?
incearca pozitia pe la spate dar iti trebuie mai multe oglinzi postate in anume unghiuri ale camerei ca sa vezi expresiile faciale ale partenerei cat si miscarile acesteia, iarat-mi introducerea da na, trebuia ca nu mai pot de ras

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu asa faci?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

eu asa am facut