| CoOkiEe a întrebat:

Stiu ca aici nu se fac teme dap :p uitati la rom ma pune sa comentez imagini artistice (adica olfactive,auditive,vizuale,de miscare...) nu am idei deloc.ne-a dat un text la prima vedere.nu conteaza cred textul.eu vreau doar un exemplu de comentariu pe cateva imagini diferite ca sa imi vina ,,harul divin,, laughing plizzz!:* dc puteti sa ma ajutati...dau fundita sa nu uit!:*

Răspuns Câştigător
| Radu_8508 a răspuns:

Pai textul conteaza mult... daca nu-l intelegi nu poti comenta imaginile care ti se cer.
Il citesti de cateva ori iti alegi o imagine si iti spui parerea despre imaginea respectiva.De exemplu:
Imaginea,, bla bla" a fost folosit de catre autor ca sa arate [la ce se refera imaginea]etc.

2 răspunsuri:
| TakeShy a răspuns:

Ai gresit catgoria

| CoOkiEe explică:

Scuzati categoria e mai populata...