| Coolgirlexy a întrebat:

Stiu ca am mai intrebat asta, dar vreau mai multe pareri... Cum stiu daca m-am indragostit? Cum stiu daca un baiat ma place?

Răspuns Câştigător
| 95Cosmin a răspuns:

Pai daca ai mai fost indragostita pana acum, iti dai seama, e acel sentiment unic pe care il simti cand vezi persoana iubita, ca si un fel de emotie.Ca sa iti dai seama daca un baiat te place doar dai un semn ca il placi si tu si el va face restul, zambeste-i cand il vezi. Daca si el te place si are ceva curaj nu cred ca va ezita sa iti arate si el ca te place.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când ai să te îndrăgostești, ai să știi.
Vei avea senzația că zbori, toată lumea este a ta, vezi totul în roz, ești fericită.
Dacă te place el? Te caută, te scoate în oraș, îți vorbește frumos, te ține de mână, etc.
Pa, pa.

| VampireBlood a răspuns:

1)pai mereu cand il vezi sau ii auzi numele razi...ai,,fluturasi in stomac''.
2)te gadila, zice glume, se uita la tine...

| EdK a răspuns:

Cum stii daca ti-e foame? Cum stii ca vrei la baie?

| LiesLiesBlaBla a răspuns:

Cand esti cu el te simti altfel,simti ca nu iti mai pasa de nimic, dar e mai greu sa iti dai seama daca te place, daca te-ar place, ar face totul pentru tine si uneori ar fi timid sau s-ar simtii prost cand te va vedea cu alt baiat, intr-un final tot iti dai seama ca un baiat te placewinking