| Shiraishi a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebarea asta, dar de ceva timp (max 1 saptamana)imi place de un baiat care e mai mic decat mine cu o clasa (*eu a 8-a el a 7-a ). El are deja prietena (prietena lui fiind una de bani gata, fitoasa, etc) si o stiu pentru ca este in clasa cu vecina mea (ea este a 6-a ), iar el este un baiat simplu si de gasca. Clasa lui este la acelasi etaj cu clasa mea. Pe hol il vad mai mereu. Se uita mai mereu la mine cand nu sunt atenta, iar cand ma uit la el, isi schimba repede privirea. Voi ce parere aveti? Ma place sau nu? (P. S. - este mai timid)

2 răspunsuri:
| LifeInColors a răspuns:

Probabil ca te place.ar trebui sa vorbesticu el pe mess, il mai intrebi cum ii mai merge cu prietena si o sa vezi daca te place sau nu. Daca te vei intelege bine cu el si veti ajunge prieteni, probabil te va prefera pe tine decat pe prietena lui- daca spui ca e fitoasa. Oricum mult succes:*

| Iulianpatrascuiulimihai a răspuns:

Cred ca da te place dar poate este mai timid cerei intr-o zi id-ul si ispitestel intreaba-l cum merge relatia cu prietena lui apoi pune-i si intrebari despre tine cum ar fi., cum arat? pe mes cred cai mai usor sal intrebi daca te place si sa-i zici si tu il placi bafta :*