| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e deja o intrebare foarte mult discutata, dar e un lucru ce inca imi da dureri de cap. Cum te apropii de un baiat putin mai mare, fara sa fii vulgara sau agresiva?

3 răspunsuri:
| Mrlove a răspuns:

Baietilor mai mari le plac fetele serioase du-te si bagate in seamna cu el, zi buna ce mai faci, daca te place o sa continue conversatiawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai pute sa te imprietenesti cu el prin intermediul unui prieten comun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca ar trebui sa te imprietenest cu el printr-un prieten comun