| salutadw a întrebat:

Stiu ca e o chestie stupida dar eu am fost la baie si m-am masturbat iar eu cred ca am lasat foarte, foarte foarte putina sperma pe hartia igienica adica extrem de putina iar apoi iubita mea s-a dus la baie si s-a sters cu ea, sunt sanse de a deveni insarcinata? Va implor sunt foarte panicat

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cît de fraier sa fi sa pui intrebarea asta aici, nu gîndesti deloc cand scrii? In primul rind sperma in contact cu aerul sau cu hîrtia moare, ea devine activa numai daca este in vaginul fetei, daca ejacularea are loc in vaginul ei, am vazut multi care intreaba sau multe fete care zic a ejaculat pe pieptul meu, sau in prezervativ si eu am introdus in vagin sperma din prezervativ spunea o domnișoară, nu se poate forma o sarcina in astfel de conditii, imposibil.

| Emilian65 a răspuns:

Nu fi panicat. Nu poate sa ramana gravida.

| LoveSleep a răspuns:

Nu sunt, stai linistit.

| Mayhem666 a răspuns:

De ce iubita ta ar folosi o bucata de hartie igienica deja folosita?

| salutadw explică (pentru Mayhem666):

Ma refer ca am lasat pe un patratel de hartie pe sulul de hartie iar ea apoi l-a folosit

| Mayhem666 a răspuns (pentru salutadw):

1. De ce nu ai aruncat bucata, daca stiai ca avea sperma pe ea?
2. Iubita ta nu are ochi ca sa vada ca hartia pe care urma sa o foloseasca avea sperma pe ea?

| Goete a răspuns:

Adica, voi folositi si refolositi hartia igienica happy?
Sperma moare in contact cu aerul, dar e ciudat sa folosesti hartie igienica uzata

| salutadw explică (pentru Goete):

Eu ma refer ca am lasat putin pe un patratel de hartie din sulul de hartie igienica si am uitat sa o arunc

| Ciprian09 a răspuns:

Ați folosit aceeasi bucata de hârtie igienica?

| salutadw explică (pentru Ciprian09):

Da

| Ciprian09 a răspuns (pentru salutadw):

Keep calm!

| Adolf8 a răspuns:

Să sperăm că vei trece cu bine peste aces eveniment neplăcut, vin sărbătorile și iar o să fie reducere la hârtie igienica!

| CristianPetre2002 a răspuns:

Neah nu ramane