| bebe91 a întrebat:

Stiu ca este o intrebare idioata dar pur si simplu nu stiu raspunsul. Poate medicul ginecolog sa-ti spuna exact din ce data nu ai mai intretinut relatii sexuale? dau fundita pentru cine ma lamureste mai bine

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu poate sa-ti spuna. Poate sa-ti spuna daca dezvirginarea s-a produs in ultimele 3 saptamani sau nu, atat.

2 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Nu are cum nu e prezicator sau ceva de genu:] stai linistita in banca ta dragutawinking

| ganeaa a răspuns:

Buna draga nu poate sa iti zica lucru astahappy