| bublegum a întrebat:

Stiu ca ii cam aiure intr dar noh.laughing
azi la ora de desen (n profu dormea laughing )
si noi vorbeam despre toate laughing
si unu o pus intr cu. la un baiat i-ar placea mai mult sa se culce cu o fata epilata jos sau cu una care nu ii laughing
si eu nu stiu ce sa raspuns laughing
voi ce ziceti baietiwinking?

Răspuns Câştigător
| EveEve a răspuns:

Epilatawinking

5 răspunsuri:
| MsdfdsSeArde a răspuns:

Deci, unii perversi care vor sa faca cuningulus sau mai stiu eu ce la fete jos le vor epilate ( cuningulus inseamna ca un baiat sa linga o fata jos ) si na ...ca sa nu ramana cu par doreste ca fata sa se rada. Dar un baiat care e indragostit de o fata nu i'ar pasa. De exemplu mie nu imi pasa cum e fata jos, in caz ca ar vrea sa ii fac placerile asta e altceva...

Sper ca te'am ajutat. By3

| xKmKzExKAmiKAzEx a răspuns:

Epilata ca nu stau eu acum sa caut gaura prin "padurea ei de nuferi " laughing yach nici nu ma gnd cum ar fi o fata cu STUF rolling on the floor

| Revelation a răspuns:

Sincer, cred ca e cam prost... Daca iubesti o fata nu te culci cu ea fiindca arata bine, ce naiba. Ca arata bine e doar o placere, dar eu zic mai bine sa de indragostesti de persoana nu de trupul ei.

| Ingerasull99 a răspuns:

Prefer epilata jos, cu atat mai bine si pentru ea, pentru igiena ei.

| Laur_1558 a răspuns:

Depinde de caracter happy