| troxanici a întrebat:

Stiu ca intrebare mea nu se incadreaza aici dar, am o problema cand deschid mailul. De ce cand il deschid, imi spune ca trebuie sa am rezolutia de 1024 cu 768, ca sa vad mai bine continutul, cand eu atat o am setata? Si chiar daca o setez din nou, tot asa imi apare cand deschis mailul. Imi puteti da o solutie, va rog, pentru ca deja m-am saturat. straight face

1 răspuns:
| tim a răspuns:

Poate e din alta cauza, incearca sa dai clic dreapta si la propreties e la settings faza cu color qality si dai 16biti sau 32. poate e asta... poate