| MamaMiaaa a întrebat:

Stiu ca intrebarea e cam tampita dar... Sa zicem ca o fata are de ales dintre iubire si bani, ea alege banii si pe acel baiat nu il iubeste. Poate ea cu timpul sa inceapa sa il iubeasca?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice e posibil.

De ce acea fata trebuie sa aleaga banii in locul iubirii? Nu crezi ca iubirea e mai importanta decat banii? Asta daca e sa le punem in balanta.

| ℓσνє a răspuns:

Normal ca poate. happy
Funda?happy:*

| Pawker a răspuns:

Pai daca el observa ca ii vrei doar banii nu te va mai placeawinking. Si noi suntem fiinte umane si avem sentimente! Iubeste-l pentru ceea ce e si nu pentru cadouri.

| brunnetzik a răspuns:

Da dupa ce va cheltui banii atunci probabil o sal iubesca dar pe langa asta sai dea si ceva bani! toamne ce intrebari mai puneti frate!