| GulDan a întrebat:

Stiu ca la fete le place un baiat care sa stie sa danseze.

Eu n-am nici o treaba cu dansu si nu stiu deloc ...conteaza asa mult sa stiu sa dansez?

Daca da, ce o sa ma fac intr-un club sau la o petreceresad?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inventezi cateva miscari sau stai pe scaun te prefaci ca umblii la telefon, e o prostie faza cu dansul mie nu imi place sa dansez

| RAY a răspuns:

Tu crezi ca toti stiu sa danseze? aia sta cu tine ca esti dansator? daca ti frica ca te lasa de la un dans las-o aia nu tine la tine deloc, fi fara griji totul se invata, https://www.youtube.com/watch?v=rZGrufYSQPc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca ti-au raspuns toti nestiutorii, mai putin unul.un baiat daca nu stie sa danseze, este bleg, fiindca fetelor le place sa danseze si mai ales sa aiba un partener care se pricepe.iar o fata, este obligata sa stie sa danseze fiindca nu poti merge oriunde lumea se distreaza iat tu sa reazemi peretii.deci fetelor? puneti-va tatii la treaba; usoara, populara, vals, disco, etc.baieti? toti va puteti misca, bratele, picioarele, capul si mijlocul.in ritmul muzicii e usor.Dar populara, cine stie sa danseze, la petrecere, e un zeu.

| frostxtq a răspuns:

Sunt tutoriale pe youtube, poti sa inveti de acasa cateva miscari, insa incearca sa nu fie ceva mecanic. Lasa-te purtat de val pe ritmul muzicii, fii cum simti, nu trebuie sa fii dansator cu 7 diplome ca sa te placa o fata.

| emilitalia a răspuns:

De obicei conteaza foarte mult caracterul omului si nu ceea ce stie sa faca sau nu.

| Skilline2012 a răspuns:

Nu-ti imagina ca gata ramai fara prieten daca nu sti sa dansezi, dar e foarte frumos ca la o petrecere sa fii dezinvolta si sa te duci pe ringul de dans, unde cu siguranta vei atrage privirile multor baieti.

Eu sunt PRO dans. Ca baiat daca nu sti sa dansezi si respectiva stie, ti-o ia altu' si ramai cu degetul in gura.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Mnu, nu conteaza laughing)
Conteaza daca ai bani

| NumaiIdioti a răspuns:

Relax, eu sunt paralel cu dansul dar nu am avut probleme din astea. La o petrecere, iesire etc., nu doar dansul conteaza, poti face multe altele ca sa iesi in evidenta.