| SchiZz20CMrecords a întrebat:

Stiu ca nu este categoria potrivita(dar fiind atat de vizualizata scriu aici) am si eu o mica problema. Vreau sa fac o carierea serioasa de muzica rap.Parintii pana si profesorii de la scoala, colegii, mi-au spus ca ma prinde ca o manusa. dar sunt si alti care mi-au spus ca sunt fata si ca voi arata aiurea cantand stilu acesta de muzica straight face, si ca numa incerc degeaba.eu ce as putea face? sunt cam descurajata nu stiu pe cine sa ascult

6 răspunsuri:
| RedAppLe a răspuns:

Fa ce-ti place pentru ca vei excela mai binewinking

| Alexaa_4438 a răspuns:

Lasa-ti un vers aici si iti spunem noi daca te pricep sau nu(seriosstraight face)

| shadovv a răspuns:

Ce conteaza daca esti fata sau nu. Ai auzit vreodata de Gani? Face rap. Bafta!

| aumih16 a răspuns:

De ce adica ca doar e dominat atat de barbati sau baieti cat si de femei sau fete la fel ca si muzica rap si muzica pop dance etc toate sunt dominate atat de sexul masculin cat si de cel feminin depinde acuma si de talent cred si asta conteaza mult foarte mult

| aumih16 a răspuns:

Ar mai fi totusi ceva trebuie sa iti si placa genul muzical adica sa te atasezi de el etc

| JohnnyK67 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=xg4BWKacrF8
Ce zici? Tu de ce sa nu poti?
Niciodata n-o sa poti multumii pe toata lumea :)