| sam a întrebat:

Stiu ca o sa vi se para stupida si foarte frecventa intrebarea mea... dar as vrea sa aflu parerile voastre...pentru ca eu sunt probabil foarte subiectiva ...eu si el ne'am cunoscut pe...mess bineinteles(doar avem cu totii o cyber-viata) unde am vb ceva luni... apoi face-to-face.ne'am vazut de cateva ori...si a observat(dincolo de armura mea de fata puternica)sensibilitatea si decis ca ar fi mai bine sa nu ma bage in problemele lui(destul de multeeeeee). de atunci ma mai suna uneori... spune el... "ca sa ma auda". nu am mai vorbit de vreo luna...sunt sigura ca el e singur.intrebarea mea e...credeti ca e sincer si are o asa capacitate de sacrificiu? ar trebui sa il caut? multumesc happy

Răspuns Câştigător
| aylyn a răspuns:

Incearca sa te apropii mai mult de le i vezi care sunt problemele lui poate chiar nu vrea sa iti puna in carca problemele lui dar daca tu crezi ca ii vei putea fi alaturi si il vei putea ajura fa-o si nu ezita, in viata avem nevoie si de probleme pentru a ne da seama daca persoan de langa noi ne iubeste cu adevara si ne sta aproape. dupa parerea mea ar fi bine sa il cauti si sa vorbest cu el bineinteles daca si el vrea cu adevarat asta. succes in continuare

3 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Pai trebuie sa faci ceva ca sa-ti dai seama gradul de problematicitate cu care se confrunta el. Pe urma vorbeste cu el cine stie poate anume cu tine v-a putea depasi cu usurinta problemele, demonstreaza-i ca iti pasa si vreai sa fii alaturi de el.

| matchpoint a răspuns:

Sigur are nevoie de tine; de cineva care sa-i fie aproape. Arata-i prin gesturile si faptele tale ca poate avea incredere in tine si asa va trece mai usor peste toate problemele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu si pe scurt? Nu te-a placut in realitate. Dar nici nu a vrut sa te raneasca. Nu te-ngrijora, baieti sint destui, o sa-ti gasesti jumatatea.