| AlexutzZa_5303 a întrebat:

Stiu ca pare penibil, dar ce inseamna petingul?

Răspuns Câştigător
| Piticu_3880 a răspuns:

Http://www.citynews.ro/cluj/sex-12/ce-reprezinta-petting-ul-4306/ scuze...prima nu era buna!

5 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Adica bagi fata in cocina si acolo i dai de mancare spalatura

| Piticu_3880 a răspuns:

Ms pentru funda love struck

| Adrian1997 a răspuns:

Faci dragoste cu partenerul sau partenera si o pisica sau un caine te linge in zonele intimehappy, si se scrie petting nu petingbig grin

| Nechaty a răspuns:

Cuvantul "petting" provine din englezescul "to pet" si inseamna a mangaia si a dezmierda. De fapt, petting-ul nu este altceva decat mangaierile pe intreg corpul. In acest caz, totul este permis, mai putin a face dragoste. Cand esti pregatit pentru petting? Petting-ul este un adevarat exercitiu pentru a experimenta cat mai mult sexul opus. Unii au aceasta experienta pe la 13-14 ani, altii la 16-17 ani nu se simt inca pregatiti. Cel mai bine este sa-ti asculti vocea interioara si sentimentele. Ele iti vor spune cu exactitate ce doresti. Nu te lasa presata de altii!