| Tukann a întrebat:

Stiu ca poate pare rusinos dar nu stiu nu am facut.o pana acum cu vreo fata desi am avut prietene dar de scurta durata, si imi tot apare ideea asta ca nu o sa pot sa o fac ...ca nu o sa imi iasa,am impresia ca nu o sa mi se scoale frate neavand probleme de genul, am folosit si tehnica masturbarii, reducandu.mi uneori pofta de sex. Cineva cu experinta ce ar trebui sa fac? Plus ca am senzatia ca penisul meu e destul
de moale dar de fapt sta la 90 de grade.

Răspuns Câştigător
| Ahrixxxx a răspuns:

Nu e rusinos, toata lumea isi face griji in legatura cu prima data.
Important e sa stii ca nu e asa grozav cum vezi in filme. Daca iti faci asteptari mari probabil vei fi dezamagit.
Iti recomand ca prima partenera sexuala sa fie si ea virgina, daca nu, sa fie intelegatoare. Si obligatoriu, sa stie ca o faci pentru prima data. Multora le e rusine sa spuna asta, dar neavand experienta sexuala vor lasa impresia ca sunt extrem de prosti la pat, cand de fapt, era prima lor data.
Nu ai de ce sa iti faci griji, trebuie sa fii extrem de relaxat si cu persoana care te face sa te simti asa. Suntem oameni, nimeni nu se naste invatat si toata lumea a facut-o la un moment dat pentru prima data.
E normal sa nu stii. Vei invata pe percurs tot ce e nevoie.