| loryiii a întrebat:

Stiu ca pun o intrebare stupida, dar sunt putin confuza. Sunt la liceu, si staw cu un baiat in banca, 2 timizilaughing eu timida si el foarte timid, si de la un timp am inceput sa ne mai deschidem, sa vorbim mai multe mi-a zis chiar ca lui i-a placut de nu stiu ce fata, ne mai gadilam. Faza e ca a inceput sa imi placa de el si nici unu din noi nu avem prieten/a. In fine dupa cum am mai zis de la un timp suntem mai apropiati mai ne dam cate un cot la ore, vb mai multe, si azi cand am plecat eu am batut un apropo de un pupic dar nu a vrut, tin sa mentionez ca in urma cu o zii eu am facut o gluma si el a vrut sa ma pupe, iar eu nu am prea vrutlaughing hilar este ca vroiam da mi-a fost. nu stiu nici eu ce laughing). Acum intrebare este : exsista vreo sansa ca el sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| ancaval a răspuns:

De ce nu? dragostea uneori incepe cu un zambet cu o privire cu o joaca. Timiditatea e o calitate, voi sunteti perfecti, mai rar asa copii ca voi.Eu zic ca o sa fiti impreuna, poate azi, maine, peste 1 luna, dar cred ca o sa fiti.

Succes si sper sa fiti impreuna.

| loryiii explică (pentru ancaval):

Multumesc mult. chiar si simpla speranta ma bucura laughing copilaresc stiu, da nu e graba la nimic, chiar si de ar fi peste 1 luna 2, 3... e bine

8 răspunsuri:
| MariusDeejay a răspuns:

Da sunt sanse furai u un sarut daca e mai timidbig grin

| MissmysteriousS a răspuns:

Din cate ai povestit tu aici, clar te place. E cam aiurea ca fata sa faca primul pas, dar inceraca sa 'l faci pe el sa faca primul pas, ma rog daca nu reusesti fa'l tu. Pentru e aiurea sa nu fiti impreuna daca amandoi aveti acelasi sentiment.

| loryiii explică (pentru MissmysteriousS):

Multumesc pentru sfat, am sa incerc usor usor sa-l fac pe el sa faca primul pas. ORicum chiar si o joaca copilareasca, e frumoasalaughing sper sa se ajunga pana la urma totusi la ceva serios. Da cum se spune, orice lucru marent incepe cu ceva mic.

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Sigur..De ce nu? Timiditatea e rara.Sa o pretuiasca ii zic happy

| k_7073 a răspuns:

Cu siguranta, da

| StyleXk a răspuns:

Desigur..Eu,sunt un baiat si sunt sigur ca te place..Mai ales daca a zis faza cu "un pupic" dar, el trebuie sa faca primul pas..Asa este happy. Bafta, sper sa va iubiti tongue happy

| loryiii explică (pentru StyleXk):

Multumesc de sfat. Apreciez. primul pas facut ca si fata ai dreptate e naspa, da oricum cu timiditatea mea. it's not possible.( prin timiditate ma refer ca nu am tupeu sa fac asta eu primalaughing ca in rest sunt vorbareata, glumeata etc).laughing