| Mazarin a întrebat:

Stiu ca sotia mea are o relatie secreta si interzisa. Am anumite dovezi dar le respinge vehement. Eu am convingerea 99.9 % ca am dreptate, ea se inerveaza cand ii zic ceva, iar eu incerc sa-i dauimpresia ca o cred ca sa astept sa faca o greseala. Oare gresesc?

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ce rezultat vrei sa obtii?

| 1onur a răspuns:

Vorbești cu Soția ta!

Nui normal nu bine să Vorbești despre Soția la niște străinii chiar de ția făcut asta, nu trebuie discutat cu nimeni așa ceva. Ești soțul ei bărbatul soției tale stai ca omul fără ceartă fără apucături și sechele bolnave mintale, să-ți speri Soția sau să dai în ia așa ceva să nu faci niciodată la o fată sau femeie orice ar face absolut orice greșelă ar face, Vorbești ca omul cu Soția ta atât tot.Nu-ți mai denigra, înjosi, umili Soția pentru așa ceva, fiindcă nu-i normal ca bărbat și nu-i frumos ca bărbat Să-ți Vorbești Soția cu străini. Chiar de tea înșelat Vorbești ca omul cu ia.

| Violleta2022 a răspuns:

Divorteaza si nu o mai sicana atata, odata ce spui ca ai dovezi.