| greenmile00 a întrebat:

Stupid:...

de ce raspundeti la intrebarile de pe TPU? si mai ales la intrebarile stupide?

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Avand in vedere ca zici la fiecare inceput de intrebare "stupid", adica recunosti ca si intrebarile tale sunt la fel de stupide ca ale multor altor useri, nu iti raspund. da, sunt una din useritele nesimtite care nu raspunde la intrebrile stupide.

28 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu toate intrebarile sunt stupide. Sunt oameni care chiar au nevoie de un sfat si eu, personal, ma bucur cand pot sa ajut.

| Elena1234456 a răspuns:

Raspund mereu pentru a oferi ajutorul meu unde trebuie. Cand dau un raspuns stupid ar trebui sa fie o intrebare stupida, nu?

| Derye a răspuns:

Imi place sa ajut. Cateodata cand persoana respectiva da fundita la un raspuns care e ilogic, gresit, eronat sau incomplet dau pm persoanei respective cu raspunsul meu.

>_>

| Pacala a răspuns:

Din plictiseala si pentru ca prostia unora ma amuza. happy

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Raspundem la intrebari sa ne ajutam intre noi
si la alea supide poate ca sa ne amuzam dar sa ne si ajutam
priceput?winking

| Miauti a răspuns:

Pai unii nu raspund la intrebariile stupide dar alti sunt cocalri si obsedati de fundita aia care nu valoreaza nimic.

| Acvila a răspuns:

Pentru ca suntem asa de curiosi, si asa de dornici de a ne face vazuti...si la fel de dornici de a ne amuza pe seama celorlalti numai pentru satisfactia aia nenorocita pe care ti-o da cineva cand vezi ca e mai prostovan ca tinehappy

| nana a răspuns:

Aha, istetule.Se pare ca ai reusit dispretul celor care au si lucruri mai bune de facut, dacat sa se creada superior si infumurat. Cand ti-am spus ca parul prost paraseste capul bun, am avut dreptate. Bingo laughing
O bila alba pentru mine si una neagra pentru tine. Intra in concediu pana iti cade parul, poate asa vei devenii mai inteligent si nu vei mai fii egoist. happy
ps:nu te mai pup.
nana

| pwp a răspuns:

Pentru ca si intrebarile stupide au dreptul la un raspuns!

| cristianorudi7 a răspuns:

Asa am zis si eu. por que?

| cristianorudi7 a răspuns:

Doamne ce de proaste pe siteul asta, lasa-le ma in pace ca sunt martaloage

| tinkerBELL_2566 a răspuns:

Dstorita faptului ca si tu te aflii aici si ai pus o intrebare stupida tin si eu sa iti dau un raspuns stupidbig grinaiawinkinglaughingMultumit?batting eyelashes

| mada_9093 a răspuns:

laughing tu spui ca altii pun intrebari stupide dar u ce faci
apropo raspund la intrebarile de pe TPU ca sa ajut oameni pentru ca in viata e bine sa ajuti
sa stii ca ar fi bine sa citesti regulile TPU ca oricum din cate vad alceva mai bun de facut n-ai

| evoke a răspuns:

Stupid stupid...
De ce raspund? Pentru ca vreau sa ajut oamenii, doar de aceea site-ul se numeste TPU.ro - Toti Pentru unu.
La intrebarile stupide raspund ca sa ma mai amuz si eu putin. whistling Cum ar fi alea cu ' daca sunteti nascuti in aceeasi zi cu mine dau funda! '. oh go on
Ce vrei de la copii, daca nu au ce face? Ma rog, nu toti. Dar o parte pun niste intrebari de toata jena.

| BlackPrincessBitch a răspuns:

Cum sunt ale tale nu?tongue

| GeoBoY a răspuns:

Raspund la intrebari "stupide" cum zici tu. Ca sa ajut pe alti intr-un fel anume...
Esti praff omule

| Lililala a răspuns:

Tu nu ai o viata? cara-te naibii d aici daca nu-ti convine! greata ta ma enerveaza omule!

Răspuns utilizator avertizat
| RUMBURAK a răspuns:

Daca toate intrebarile stupide de pe saitul asta ar fi puse de tine acest site ar avea un nivel mult mai ridicat. dar intrebarile tale sunt adanci.parerea mea.

| GabiArian22 a răspuns:

TPU - toti pentru unu ne ajutam unul pe altul oke? daca nu iti place nu mai intra daca e asa 'stupid' cum zici u :-J

| iuliana1221 a răspuns:

Pentru ca nu avem alceva mai bun de fkut.decat sa ne plikti mai bine radem si noi de ceilalti...laughing

| Alphawolf a răspuns:

Se spune ca prostul moare de grija altuia. Ce zici?

| Rallu a răspuns:

Pai eu raspund la intrebarile de genu' de pe TPU doar ca sa ma amuz, imi inveselesc si eu ziua cand vad atata prostie la altii.laughing

| anyska a răspuns:

Ma amuz si eu

| mariiia_4064 a răspuns:

Raspund pentru ca ii pot ajuta pe altii. de ce pe net pentru ca nu ne cunoastem personal. omu' isi spune problema /intrabarea iar tu ii raspunzi dorind sa il ajuti. nu cred ca cei care nu vor sa ajute si vor doar sa isi bata joc ar avea ce cauta pe aici. poate unele intrebari sunt stupide pentru noi( acelea cu ce parfum va place mi se par penibile)dar pentru unii poate nu sunt chiar asa. avand in vedere ca ai pus intrebarea la dragoste si sex aici sutnt chestii serioase (mai serioase)si petru 99% dintre cei care posteaza aici intrebarile lor intrebarile sunt chiar probleme. ca pentru noi sunt stupide fiecare cu gandirea lui. tu de ce ai intrebat aasta pe TPU? exemplu

| Delee a răspuns:

Raspund la o intrebare stupida cu un raspuns stupid, ca sa fim stupizi impreuna, ca mai apoi sa rada altii de noi, razand stupid de noi stupizi, devin si ei stupizi, si asa ne distram impreuna si mai trece timpu aiurea.

| Delee a răspuns:

''intrebare'' in loc de ''intrebare''... ce naiba are tastatura mea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să înțeleg că ai fost traumatizat în copilărie de te doare pe tine de durerea altora?