| BulanShow a întrebat:

Subiecte de vb cu prietena la telefon
Funda pentru cele mai multe sau cel mai bun

Răspuns Câştigător
| Alleksandra a răspuns:

Pai : Ma mai iubesti
Vrei sa iesim in oras?
Ce ai mai facut azi?
Ce o sa faceti maine.
Vezi si tu. blushing

4 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Ce intrebare stupida

| Chris a răspuns:

Intr-o relatie, totul ar trebui sa decurga natural, pentru ca se bazeaza pe doi. Nu pot trece peste principiul meu, asa ca te sfatuiesc sa vezi daca va potriviti cu adevarat, pentu ca, in opinia mea, e o problema daca nu aveti ce subiecte sa abordati.

| BulanShow explică:

Mda...mai puteti raspunde pentru cei care vor mai intra pe aceasta pagina, insa deja mi-am ales castigator, iar Rosinanta e f bine si la tine insa deja fac asta... scuze deschid eu alta intrebare maine si sa fi prima ca? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai interesante subiecte de discutat intre doi parteneri,oriunde, prin orice metoda si oricind, ramin discutiile despre sex.