| alexandrax65 a întrebat:

Sufar din dragoste iubesc o persoana dar un poate fi amea

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa fac sa dau raspuns la preteni

36 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Viata nu se reduce la o singura persoana, asa ca! Capul sus ca viata merge mai departewinking

| Pho3nix a răspuns:

Incearca sa uiti acea persoana...stiu ca e greu... dar incearca

| anaid a răspuns:

Are dreptate pant3ran3agra cand spune ca asta se transmite pe net ca majoritatea care au raspuns sunt infectati... sper ca nu o sa fiu si eu:-ss. App alexandrax65 nu are cum sa nu poatawinkingdor daca nu e vorba de vreo ruda ca altfel... ce e iubitul prietenei tale?laughingcrezi ca prietena ta ar fi capabila sa renunte la un baiat stiind ca tu il iubesti? Eu nu credwinkingo sa prefere sa ramana cu baiatul decat sa fie prietena cu tine in continuare crede`mawinkingmai rar fete care se sacrifica.Chiar daca ma doare sa spun asta noi, fetele suntem cam egoiste.Eu stiu multi baieti care s`au sacrificat pentru prietenii lorwinkingdar noi fetele nu o facemwinking. Sau poate baiatul e insurat? Daca e insurat si mai are si copii asta da...nu poti sa te bagi...sau daca nu ai scrupule mergewinking...hmmm... ar mai fi sa fii indragostita de vreun actor cv... da asta nu e dragoste... sau poate e plecat ...sau sta in alt oras...sau e calugar:-s... daca stau sa iti enumar aici cred ca stam pana maine... poate o sa imi spui si de ce nu poate sa fie al tau...:d ca sa nu mai stau eu sa explic pentru fiecare situatie in parte...

daniela
| daniela a răspuns:

E grava situatia, boala greu de tratat si cu suferinta indelungata. Poate da dependenta si atunci devine cronica si asta va fi mai grav. Plimbari dese cu persoane de sex opus atragatoare disponibile si pline de dorinte. Cura de bancuri si multi prieteni adevarati in jur. Pate terapia asta te va ajuta la ceva

| Encore a răspuns:

Aiurea, am patit si eu, nu stiu daca am iubit-o dar eram best friend... acum 2 ani am facut revelionul doar noi 2 si am fost si impreuna si e foarte naspa cand m am desp de ea...

| Elena0210 a răspuns:

Stiu cum e! Nici eu nu stiu ce sa mai faccryingcryingcrying

| MarYoBenucci a răspuns:

Timpul le rezolva pe toatewinking numai ca trebuie sa ai putina rabdare nu te izola ca-ti faci m-ai mult rau iesi cu prietenele pe undeva sa m-ai uiti putin ...si cu timpul ai sa vezi ca o sa-ti treaca pop :* and be strong happy

| domidoc a răspuns:

Naspa rau.Am patit-o si eu in liceu cu profa de franceza.Eu 16, ea o adevarata "doamna".Visam...Si asa a ramas. Dar de ce trebuie sa fie a ta[persoana]? Bucura-te ca exista.

| pisika a răspuns:

Suferim de aceeasi boala... sad

| hanry a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat dar mam tratat la Milan la cei mai buni doctori
gendestete la niste lucruri oribile despre ea
na cu cat e mai frumoasa cu ata mai greu se ajunge la eabig grin

| alexxandru a răspuns:

Hmm... stiu cum e. deci nu prea pot sa t ajut. si mie trebuie sa imi raspunda candva la intrebarea astawinking! sigh SRRY

| alexxandru a răspuns:

T inteleg straight face! si chiar imi pare sincer rau! dar poate o sa treci si peste asta. mai greu dar.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic atunci trebuie sa fim tari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi pentru tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uital nu se merita sa suferi dragostea este frumoasa dar trecatoare si caut-o pe cea care este pentru tine sunt sigura ca o vei gasi multa bafta viviana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu sunt in aceiasi situatie, dar mai bine uital acum pana nu e prea tarziu si vei suferi mai mult. eu sufar enorm sunt. em de 9 ani impreuna (o iubire imposibila) e foarte greu si sper sa reusesti sa il uiti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu prb asta ma confrunt si eu d cv vreme.si! stiu cum ie, si cr k sti si u. lupta sau renunta. auzi mah, prs aceea stie ca u o yub, daca nu stie, ce mai ast? si ma rog dc nu poate fi a ta? suferinta...suferinta...si iar suferinta! orqm tmp o sa rezolve tot, da pana atunci... avem de indurat...multe! oriqm SUCEES si mult NOROC! PA...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sufar din dragoste iubesc o persoana de 15 ani iar eu numai 12crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu pentru ca eu sunt in aceeasi situatie si sufar imi pare rau sincer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu pentru ca eu sunt in aceeasi situatie si sufar imi pare rau sincer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sufar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am iubit cum nu am iubit vriodata era asa de frumos incat nu poti sa descrii dar intr-un final s-a terminat eu suferiam ff tare pana intr-o zi can am intalnito pe actuala mea iubita sunt fericit dar mi-e frica sa nu se intample iar ceva si sa sufar de suferinta e greau sa scapi sunt multe metode de a scapa de aceasta boala dar cele mai mute sunt dureroase si tragice BAFTA PACE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor nu este de glumit cu asa ceva eu sufar foarte mult, este ce-a mai mare problema din viata unui om ca sa sufere din dragoste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iubesc un om insurat...am grija de copilul lui sunt bona si nevasta nu e acasa vine la mine in pat si facem dragoste am constiinta incarcata eu am 19 el 32 imi face cadoyri dar nu e de ajuns il vreau pe el...capul sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa ca nu esti singura dar sa stii ca eu am nervii din cauza asta si nu putem fi impreuna doar pentru el si eu mereu ne facem rosii la fata si asta ma face sa vreau sa il saaaaaaarut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa treci peste asta si nu e bine ca esti asa posesiva pentru ca o persoana nu e un lucruwinking, nu stiu ce varsta ai da totusi iti recomand sa asculti macar odata Jonas Brothers - Hold On sau macar sa fii atenta la vresurihappy

Răspuns utilizator avertizat
| anca_7572 a răspuns:

Alexandra crede-ma ca eu stiu cum e.Sunt indragostita de cel mai bun prieten al meu.Eu am prieten de 4 luni iar el are prietena de un an .Si eu sunt lulea, topita dupa el...sadsaddar sti si u.toate vin ...Trec dar raman ranile,,,sad