| alexandrax65 a întrebat:

Sufar din dragoste iubesc o persoana dar un poate fi amea

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa fac sa dau raspuns la preteni

36 răspunsuri:
| anca_7572 a răspuns:

Sincer..is noua pe aici..nuj sa las mesajblushing dar uiite id meo ank_m3_15

| annonimuu a răspuns:

Nu stiu ce faceti voi dar mie mi-e frica sa ma despart de ea pentru ca o sa sufar foarte mult si nu vreau asta...cryingcryingdeci ce sa fac, un sfat ceva...sh pentru ceilalti incercati sa fiti tari

| alexandra_8821 a răspuns:

Alexandru an veata yubesti o data cu adevarat dar eu nu am avut norocul ala sa fie almeu pentru tot deauna

| Petru_Frederyck_1985 a răspuns:

Iubirea e un sentiment placut dumnezeiesc dar cand iese se cutremura tot.Cand iese rupe tot te pune la pamant ajungi sa gandesti cum nici nu ati trece prin cap (bautura, pastile sinucidere) E usor sa zici las`ca trece.Trece dar dureaza mult dureaza ani de zile sa ati revii.Cel mai frumos sa ai pe cineva care te iubeste nu din gura sa ati zica te iubesc, sa simti tu ca te iubeste ceea ce nu mai exista acea iubire de alta data cum a fost candva.In ziua de aiz iubirea consta in : bani, masini, palate si sacu fara fund plin cu bani.Asta e iubirea in ziua de azi.E greu sa gasesti pe cineva sa iubeasca cu adevarat in ziua de azi

| Mady15 a răspuns:

Trebuie sa uiti...am patit si eu acum 2 ani, dar am gasit o persoana speciala care m-a facut sa uit de trecut...

| norryss a răspuns:

Si eu sufar la fel, e greu.Ma ascund dupa un zambet cand su cu amici mei

| Haladitu_Samy_1995 a răspuns:

Omoara-te laughing))))