| AntoniaFollowill a întrebat:

Sunt a 8a si la anul as vrea sa merg in Cantemir Voda, CNCV, am prieteni acolo si mi-au povestit destule, dar as vrea o parere si de alte persoane. mai ales despre profilul de stiinte sociale. si ca a 2-a varianta ar fi Hasdeu (am media 9.70-9.80 pana acum). FUNDA desigur. Stiu ca nu e asta categoria, da chiar am nevoie de raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| anaaa13 a răspuns:

Eu sunt la CNCV big grin
E usor la profilul de stiinte sociale,nu o sa ai probleme deloc.happy
Profesorii sunt ok,dar totusi ai grija ca o sa ai mult de invatat la romana, geografie, istorie.
Succes in alegerea liceului potrivit happy