| stalkiller98 a întrebat:

Sunt baiat am 11 ani si astazi a inceput sa imi curga un fel de lichid albicios din epiderma. Cand imi trece?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Dintr-un motiv sau altul, te-ai agitat astazi si cresterea de adrenalina ti-a solicitat si aparatul genital.Vei avea,de acum incolo,multe intamplari de acest gen, in special noaptea, in somn.Este normal, nu te speria. Discuta cu un frate mai mare sau cu parintele de care te simti mai apropiat.Nu e nici o rusine,te vor ajuta. Ceea ce ti-a curs tie este lichid seminal, nu sperma, peste cativa ani vei putea produce sperma, sa mai cresti putin.Deci,nu fii ingrijorat, nu este nimic rau, te maturizezi.Pa,pa!

9 răspunsuri:
| asdasasasas a răspuns:

rolling on the floor)))))) mooama ce`am mai ras oh go on se numeste "SPERMA" cu ea faci "seeex" rolling on the floor))))) u sti macar cei aia sex?

| Virkno a răspuns:

Ai dat cam putine detalii.Zi mai exact cand tia apraut tia pus vreo fata mana la scula sau te-ai uitat la vreun film deochiat?

| stalkiller98 explică:

Nu am facut nimic happy mi-a aparut dintr-o data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hopa derma epiderma ai belit-o cu problema, ce e aia epiderma? ca eu nu stie

| MikyyLOL a răspuns:

Doamne copile aia se numeste sperma e normal stiu din expierenta >>

| doarEu001 a răspuns:

Glumesti nu?raised eyebrows

| NighTMaRe_2943 a răspuns:

Aia se numeste sperma copile. lol laughing rolling on the floor ce-am mai ras laughing

| NickiMinaj a răspuns:

Epic fail. rolling on the floor

| IngelasulFlumuselSeUitaLaTine a răspuns:

Bai, tu dai stupid la toti?