| raduspace10 a întrebat:

Sunt baiat, am 18 ani. Daca vad sa zicem o tipa buna, pot sa am ganduri mai deocheate. Insa daca vorbesc de o tipa pe care o plac sau una cu care deja sunt intr-o relatie efectiv trebuie sa ma "chinui" ca sa pot sa am astfel de ganduri si sunt mai "mort" dpdv sexual. Adica pe scurt, daca imi fac ganduri cu o tipa pe care nu o plac, dar care arata bine, pot sa am erectie etc, dar efectiv daca pe tipa respectiva o plac/ e prietena mea, mi se intampla foarte greu, traducand, ca sa ma excit trebuie sa faca ea diverse gesturi mai senzuale ca sa ma "intarate", asa de unul singur imi e cam greu pentru ca am creierul setat mai mult pe sentimente decat pe sex. Este normal? Nu am probleme "la organ", functioneaza normal, doar ca nu de multe ori mi-am pus problema ca la mine fata o sa fie intr-o relatie cea care va veni cu propunerea de sex.

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

La tine este o problema psihica. Te exciti la ceva necunoscut, la ceva ce ai dori sa ai, nu la ce ai deja. Nu este o asa problema la varsta ta, dar dupa o anumita varsta daca esti om casatorit, va fi cu adevarat o problema. Si incearca sa te odihnesti mai mult. Orice barbat caruia ii pune o femeie mana pe scula devine instant interesat de sex. Bafta.

| alina2k18 a răspuns:

NU o placi dar arata bine laughingsi ai erectiewinking
cum suna asta laughing)

| raduspace10 explică (pentru alina2k18):

Cand zic placut ma refer la placut dpdv sentimental, nu fizic, poate m-am exprimat prost in intrebare si nu s-a inteles bine, scuzele mele.

Răspuns utilizator avertizat
| mistret25 a răspuns:

E ceva normal frate. Asa mi se intampla si mie si cred ca tuturor... Cred ca asta inseamna ca o placi pe acea fata cu totul, nu doar ii doresti trupul.