| anonim_4396 a întrebat:

Sunt băiat, am 18 ani si nu ma atrag femeile ( si nici barbatii big grin) si n-am de gind sa fac sex nicioadata, e ceva normal?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Este normal, dar ceva mai rar, esti asexual. Fapt e ca ai scapat de multe griji, incurcaturi si ridicol, poti sa te concentrezi la lucrurile importante.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu prea. Inseamna ca te-ai nascut pe alta planeta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Esti prototipul/candidatul perfect pentru a deveni la un moment dat un posibil cardinal sau de ce nu chiar.....papa. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E complet normal. Singurul lucru va fi ca daca nu iti vei schimba aceasta atractie in viitor, vei fi un Forever Alone, dar in rest e Ok Normal.

| Anonimus6999 a răspuns:

Daca vrei sa fii singur toata viata atunci DA e normal

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal.