| best1people a întrebat:

Sunt baiat in clasa a9a,inaltime medie, doar un pic de burta, si am o problema:nu am prietena ca de felul meu sunt cam diferit ca nu fac prostii ca ceilalti si mi se face in ciuda si nimeni nu ma vrea si nu am avut nici macar primul sarut si eu mam mai dat la fete dar inutil.ma gandeam ca problema ar fi notele mele prea bune si poate ma considera lumea tocilar. ajutati-ma.dau funda big grin!

Răspuns Câştigător
| Madu a răspuns:

Nu inseamna ca daca pana acum nu ai avut prietena inseamna ca nimeni nu te vrea! Si daca ai note bune nu inseamna ca esti tocilar ci ca te preocupa viitorul tau si dai dovada ca esti inteligent!happyEu sunt in clasa a11a si primul prieten l-am avut la sfarsitul clasei a10a si bineinteles si primul sarut! Asta nu a insemnat ca nimeni nu m-a vrut! Stai calm caci undeva, candva va veni si vremea ta! Bafta!big grin

7 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Te inteleg dar stai linistit si nu te mai consuma pe chestia asta.Ai o viata intreaga sa tot iti faci prietena.Inca in clasa a9-a fetele sunt cu capul in nori, daca vrei ceva serios mai asteapta.Nu are niciun sens sa pierzi timpul cu iubiri trecatoare doar ca sa fii ca ceilalti.

| neutrino a răspuns:

Iata ca pentru a fi descurcaret, notele si calitatile tale nu sunt suficiente. Oamenii diferiti nu trebuie sa pofteasca la bunurile "gloatei".

| Nelamuritul a răspuns:

Ba notele lasale asa cum is, dar fa prosti happy.

| geocarul a răspuns:

Pai cum esti clasa 9 si nici macar un sarut mai incearca date si tu la o fata care o placi

| alinionutz670 a răspuns:

Nu de la note frate, fi si tu mai vorbarest cu fetele mai zi o gluma una altawinking succesc frate!

| CherryBlossom26 a răspuns:

Nu ti fa griji te va place cineva in curand. fetele cred ca esti tocilar doar daca porti si ochelari si in acelasi timp inveti bine. problema se pote pune si daca le-ai spus acelor fete ca nu ai avut primul sarut. trebuie sa pari amuzant in fata fetelor. de exemplu la mine la scoala exista un baiat care este placut de toate fetele si este amuzant invata bine in acelasi timp si arata si bine. daca ai aceste calitati nu ai cum sa o dai in bara. de asemenea inlatura postura asta de baiat cuminte. fetelor nu le place

| Stefana666 a răspuns:

Nu este vorba de note.Incearca sa te imprietenesti macar cu o singura fata pe care o consideri tu mai draguta sau cu cea pe care tu o placi.Si dupa un timp intreab-o daca sentimentul este reciproc.