| Dumitru_Mirelasimona_1971 a întrebat:

Sunt baiat sa stiti chiar daca ma cheama Mirela pentru ca mie nu imi trimite verificarea pe email asa ca am decis sa fac un cont cu emailul lui mami. Imi place de o fata si nu stiu cum sa ii spun. Cum sa fac? Voi cum ati face sau ati facut?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori ai? Ca sa stim sa te sfatuim corect.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Dumitru_Mirelasimona_1971):

La 11 ani... ofera-i o cireasa, capsuna, mar sau bomboana, asa, ca sa intrii in vorba cu ea.

| consilierguru a răspuns:

Incearca sa-i atragi atentia. Incearca sa o inviti undeva sa vorbiti amandoi singuri.

| Georgesunteu a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa fii aici. Adica na ai zis mami