| KingTheKing a întrebat:

Sunt baiat si am 15 ani, daca ma dezvirginez acum risc sa nu mai cresc in inaltime?

7 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Nu, nu are nicio legătură.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba are una cu alta?

| corbulalbrosu a răspuns:

Masturbarea sau inceperea vietii sexuale nu afecteaza absolut deloc dezvoltarea fizica, In consecinta te poti dezvirgina fara probleme. happy

| Emilian65 a răspuns:

Dezvirginarea, nu influenteaza modul de crestere in inaltime.

| ToKen a răspuns:

Mai cresti in inaltime.
Dar e posibil sa ramai lipit de tipa, cum raman cainii cand si-o trag.

| Jessica007 a răspuns:

Nu are nicio treaba dezvirginarea cu inaltimea, asa ca poti sta linistit, nu se va intampla nimic.Bafta!

| bizo95 a răspuns:

Nu nu riști nimic