| sonike a întrebat:

Sunt baiat si nu am talentul sa gasesc subiecte de discutie, sunt varza la capitolul asta.
Nu mi-e rusine sa vorbesc cu nicio fata dar pur si simplu nu stiu sa gasesc subiecte de discutie
Ma poate ajuta cineva, la ce sa ma gandesc, despre ce sa vorbesc, etc.
Dau funda! :*

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu inteleg de ce incerci asa ceva din moment ce sunt atatea prostituate in ziare de parca ar fi ceva diferit

| 2Low a răspuns:

Conteaza in general sa zici ceea ce gandesti tu si ceea ce simti.
Poti discuta despre scoala, viata, societate, filme, muzica etc.Sunt multe subiecte demne de abordat.
Nu fii rusinos, daca fata observa acest lucru isi va face o parere proasta despre tine.O sa te considere un molau.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Zici ce vrei ce simti, dar incearca ca in toate subiectele sa te legi de ea, dupa cum stiu eu fetelor le place sa fie in centrul atentie si sa fie cunoscute de baieti, sau de baiatu` de care le place tongue

| angel_4561 a răspuns:

Nu conteaza ce ii spui, vorbeste intruna, scoate idei din cap nu pune baza de discutie numai pe un subiect, incepe o discutie continua cu alta