| sharky_8680 a întrebat:

Sunt baiat si s am o prietena de 1 an si 6 luni ea vrea sa facem urmatorul pas aman 2 suntem virgini si nu stiu cum sa procedez nu vreau s-o fac so doara pentru ca o iubesc ca si pe ochii mei din cap.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa ca e normal sa o doara prima oara dupa un timp nu o sa mai sufere sarmana.

| liviu42 a răspuns:

Pai citeste si tu ce inseamna preludiu, asta in primul rand. Pe urma cauta un loc unde sa fiti voi singuri si nu veti fi deranjati,cumpara prezervative, sa ai la indemna un prosop mai mare ca sa il pui pe pat sa nu patezi lenjeria. Si dupa preludiu fiind excitati amandoi si tu in erectie iti pui un prezervativ pe penis si cu ajutorul unei maini ghidezi penisul in pasarica si incet incet incerci sa il bagi un pic cate un pic pana intra tot, ai grija sa fie si ea umeda la p,,, Daca o doare o mai lasi si mai incerci din nou, Spor la treaba. De durut sau un pic sa o usture nu va scapa acum mai depinde si cat de dotat esti. Bafta!

| express11 a răspuns:

Lasa ca se duce la altul sa i-o traga! fii sigur!

Răspuns utilizator avertizat
| KefDeKef a răspuns:

Primul act sexual e normal sa o doara, din ce stiu eu.
Dar la noi la baieti, pe mine unul nu m-a durut foarte tare.Am simtit "de parca m-a intepat o albina de un deget.Nu sunt foarte foarte in masura sa iti dau sfaturi grozave, pentru ca nu am multa experienta inca.Dar pe tine ca baiat, nu iti fie teama ca nu te doare foarte rau.Vezi ce faci...Citeste si celelalte raspunsuri si poate iti sunt de ajutor!

| Lemonade_5302 a răspuns:

Daca e sensibila si nu are himenul elastic, nu tine de tine sa o faci sa nu o doara. Dar stai linistit, durerea trece dupa cateva ore.

| deea12_3154 a răspuns:

O iei usorhappy